» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nastavení síťového adaptéru pro konkrétní aplikaci

Jde nastavit někde ve přímo windows, aby aplikace používala konkrétní síťový adaptér? Jde mi o to, že přes interní LAN máme na fw zakázány skoro všechny porty a na public wifi ne, občas se potřebuju někam připojit přes RDP, nebo teamviewer u kterých bych nastavil, aby se používal wifi adaptér a nemusel bych po každý shodit aplikace běžící na LAN odpojit od lan, připojit k wifi, udělat, co potřebuju a přehodit to zpět. O aplikacích 3. stran (forcebindip) vím, ale kvůli bezpečnosti tohle instalovat nemůžu.

Odpovědi na otázku

Ne.Nehlede na to, ze byt spravcem site kde se uzivatel zaroven pripoji na zabezpecenou LAN a nezabezpecenou WiFi, vytaham toho uzivatele za usi

Poslední dobou se mi velmi často stává, že nejsem připojena k interntu z důvodu, že má počítač problém bezdrátovým adaptérem. Nevím co to znamená a co s tím mám dělat.Děkuji za radu.