» Poradna » Počítačové sítě

Nastavení sdílení složky pro SCAN

Zdravím, mám síťovou tiskárnu a potřebuji nastavit její scan ... už na předchozích 2 počítačích jsem to dělal (oba WIN7). Teď mám Windows 10 ... Vytvořím si složku > sdílení >everyone > čtení/zápis. Připojím se pomocí IP na tiskárnu a nastavím zde adresu, cestu, název počítače atpod .. V pokročilém nastavení sdílení vypnu ochranu heslem. Na tiskárně se mi jméno uživatele vytvoří i cestu vidím, ale soubor se neodešle.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Tak ještě zkus donastavit firewall. TCP/IP porty, které musíš povolit, hledej na podpoře k tiskárně.