» Poradna » Mobily

Nastavení SD karty jako hlavní úložiště

Zdravím potřeboval bych poradit. Mám telefon Samsung Galaxy J5 (2016) a když si vložím SD kartu nebo-li paměťovou kartu do tohoto telefonu tak se mi sice načte v mobilu ale neukáže se mi tam nabídka přepínání mezi Interní pamětí telefonu a SD kartou, abych SD kartu nastavil jako hlavní úložiště pro aplikace. Je to chyba telefonu nebo SD karty? Mám jen nainstalované 3 aplikace a mám již plnou interní paměť. Nechápu proč.

Odpovědi na otázku

iné než formát karty ti nepomôže. android ponúka dva typy formátovania.1. formát na prenos medzi zariadeniami2.formát ako interné úložiskonájdeš v nastavenia-úložisko-formát karty sd

Nastavení úložiště a pokud to mobil podporuje,tak tam bude možnost to přehodit na sd kartu.

Není to chyba, je to vlastnost. SD karta nejde nastavit jako výchozí úložiště pro aplikace.

A jak mám uvolnit místo na interním úložišti? Jsou tam Microsoft Word a další tyto aplikace ale nejde je odstranit - jako úplně odinstalovat. To jsou jako tyto aplikace už součástí telefonu Samsung Galaxy J5 a nejdou odinstalovat ? Mně to teda nejde a nevím jak je dát pryč. Zabírají místo zbytečně když je tam nechci

Jsou součástí ROMky telefonu, uživatelsky je běžným způsobem neodstraníš. Musíš si telefon nejprve rootnout, pak to půjde.

Vím jak se dostal do té root nabídky kde jsou i ty další věci ale nevím co z toho dát ?

Potřeboval bych návod pokud by bylo možné. Díky

Jinak Google funguje i o půlnoci

Okey díky 😀

Tahle apk ti ukáže co můžeš odinstalovat a co musí zůstat. https://play.google.com/store/apps/details

http://www.strejda-google.cz/(2016)+uninstall+microsoft+office

no, ještě se mi ten odkaz, přerušil tou závorkou musíš si ho zkopírovat celý a vložit do adresního řádku.

Bohužel se jedna o tel. J3 2016.JE SPOLEHLIVOST SAMA O SOBE JEN SD KARTU 16.GB. JE MI K NIČEMU PORADÍTE MI ME ČÍSLO 737 610 133 DĚKUJI MARTIN RUMLENA

prosím jak přepnu interní pamět u LGc4 na SD kartu ,piše mi ,že je interní karta přeplněna a nechce mě to pusti na SD kartu .Děkuji Lucka

Chci aby mě to pustilo

Dotaz na nastaveni SD karty jako hlavní úložiště v telefonu Samsung J5 2016. Děkuji

Bohužel to nejde

Co se stane s sd.kartou po nastaveni mobilu do tovarniho nastaveni? Dekuji za odpoved.

Vůbec nic. 😉

Jdi do Fotoaparát a tam nástroje a vyber SD a je to.

Mám mobil Samsung J3 (8 GB) a objevilo se mě upozornění, že dochází prostor úložiště. Nemám tam žádné fotky, ani nějaké zbytečné aplikace. Vložil jsem kartu SD, mobil hlásí prázdná karta SD, ale já nevím, jak postupovat dál. Nabídne to formátování a když jí zformátuji, oznámí, že je jí možno bezpečně odebrat.Předem děkuji za odpověď.V. Zetek, Most

Ja zkusil v nastaveni sd migrovat data, nahlasi to kolik uvolni z interniho a preplo se to samo na sd

Mám ten problém take

Jak mám nainstalovat SD karty

Mám ten prolemi tak

Dobrý den, nevíte kdo, zda jde v Samsung Galaxy M21 nastavit hlavní úložiště na SD kartu? Popřípadě jak řešit, aby se mi co nejvíce uživatelských souborů ukládalo na sd kartu? Děkuji.