» Poradna » Mobily

Nastavení sd karty - výchozí úložiště

Dobrý den, zakoupila jsem si novou SD kartu do telefonu Huawei starší verze, protože stále hlásil, že stará karta nefunkční. Po vložení nové telefon neukládá na SD kartu ani po kontrole nastavení výchozího úložiště SD karta. Je problém v nastavení či telefonu. Děkuji

Odpovědi na otázku

Problem je v strohosti toho co si napisala. Chybajuce udaje: 1, cely nazov mobilu2, nazov, typ karty, kapacita3, formatovanie karty

Dobrý den, doplňují tedy. Telefon huawei Y6 prime 2018, Micro SD karta ADATA 32 GB. Předem děkuji a přeji hezký den