Nastaveni rozliseni na LG monitoru

Prosim poradte jak nastavit rozliseni na monitoru LG monitoru flatron m2094d.Diky!

Odpovědi na otázku

Na monitoru se rozlišení nenastavuje. Jaké rozlišení bude zobrazovat monitor se nastavuje ve vlastnostech grafické karty na počítači. Aby to šlo nastavit, musí být nainstalovány správné ovladače grafické karty. Výjimečně je potřeba nainstalovat i "ovladač" monitoru, soubor .inf ve kterém jsou zapsány potřebné parametry.