» Poradna » Programy

Nastaveni proxy

zdravim, pouzivam proxy pro pripojeni na net, chtel jsem upgradovat Garmin pres jejich updater, ale evidentne se neumi domluvit s proxy... nemate nekdo radu, jak " garmin webupdater " donutit pouzivat proxy?dekuji

Odpovědi na otázku

Ahoj,
asi bych doporucil zeptat se na path.cz - verim ze odpovi nekdo primo z GarMin-u

MP

zkusil bych v prikazove radce nebo start - spustit, spustit prikaz
proxycfg -u
nastavi proxy podle toho co je nastavene v exploreru
pro zruseni
proxycfg -d

Pozor, ve Win Vista a vyse pouzij misto proxycfg.exe prikaz "netsh winhttp"
MP

Existuje neco podobneho i pro MS Server 2000?

dekuji, lec bohuzel nezabralo :(

ZABERE POLOZIT DOTAZ NA WWW.PATH.CZ. Viz vyse

MP