» Poradna » Mobily

Nastavení přehrávače pro živé vysílání z internetu

Rád bych si nastavil přehrávač v PC abych zde mohl sledovat TV. Nikdy jsem to nedělal takže o tom moc nevím. Určitě jsou již někde nějaké návody, ale našel jsem pouze např. na Youtube v angličtině, možná víte o nějakých dobrých a v češtině? Přehrávač mojí volby by byl VLC a program např. TVNOE, http://www.tvnoe.cz/live. Z návodu nastavení VLC jsem to nepochytil: https://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_H... Možná je třeba nastavit i firewall?Dík

Odpovědi na otázku

Zbytečně to komplikuješ. Stačí znát adresu streamu.VLC > Média > Otevřít síťový proud > Síť > zadáš adresu > Přehrát.

Např. Jihočeská televize (na zkoušku) je http://188.120.213.10:10011

Dobře, já souhlasím to nekomplikovat. Jestli to jde takto tak jo, psal jsem že tomu nerozumím. A kde se tedy zjistí další adresy streamů? (Ty co mne zajímají)

Jak máme vědět, jestli chceš zjišťovat programy zaměřené na děti nebo na fisting.

1. Hledat na webu.2. Jít na stránku s příslušným live vysíláním > spustit přehrávání v prohlížeči > zobrazit zdrojový kód stránky > najít adresu streamu.

Např. v Chrome zobrazíš zdroják zkratkou ctrl+U

Stále jsem se nedopracoval k získání té adresy síťového proudu.........Pokud zůstaneme konkrétně u té televize Noe, tak ta používá FlashPlayer, jak je zřejmé z hlavičky tohoto dotazu používám Firefox, tak jak tam najdu tu adresu??? Pokud nevím co mám hledat, tak to prostě nemůžu najít. Mohu poprosit, zdali by se na to někdo nemrknul, dík.