» Poradna » Web a internet

Nastavení pozadí záložek a otevřených karet v Google Chrome

Zdravím.Prosím vás, potřeboval bych pomoct se správným nastavením internetového prohlížeče Google Chrome. Vše mi šlapalo v pohodě, až se mi náhle, bez mého zásahu, změnila původní průhledně-světlá bílá barva záložek a otevřených karet na tmavě-černou. Je to jako anonymní režim, ale i v normálním režimu je to stále černé (do šeda). Jak to, prosím vás, mohu změnit? Nastavení Chromu jsem si prohlížel, ale k výsledku nedošel. Vypadá to takto, akorát se jedná jak o normální, tak i o anonymní režim. Jsou totožné, až na logo anonym. režimu (v daném režimu): https://www.techadvisor.co.uk/cmsdata/features/3695850/... Děkuji.

Odpovědi na otázku

Spoustu dalších nastavení najdeš na adrese chrome://flags(zadej do adr. řádku a zmáčkni enter)Vypni si tam tmavý režim (dark mode). Použij vyhledávání (F3).

Nepomohlo. Nenašel jsem tam ani zmíňku o "dark mode". Pouze možnosti enabled/disabled...