» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nastavení pozadí plochy

Zdravím před nedávnem jsem přeinstaloval Windows a od té doby mi správně nejde nastavit pozadí plochy na obrazovku a stáhnout obrázky v původní velikosti.Rozlišení mám nastavené na 1920x1080, které můj monitor podporuje.Pokaždé když si jakýkoliv obrázek pokud není z kolekce předem instalovaných windows obrázků chci nastavit, tak se objeví velmi rozostřený.Automaticky se mi obrázky z neznámého důvodu stahují na rozměry 284x177 a to i ty u ,které se mi kdysi zobrazovali zcela normálně.Nevíte co s tím, kde bych pokud možno odtranil předem definované parametry ve kterých se mi obrázky stáhnou a následně zobrazují?Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

A grafika v pc funguje normálně?Po instalaci win si nainstaloval nejnovější gr. ovladače?Nehlásí správce zařízení nějakou chybu?

Nainstaloíval a podle AMD VISION Engine Control Center jsou nejnovější.Žádnou chybu mi nic nehlásí.