» Poradna » Web a internet

Nastavení potvrzení o přečtení v centrum.cz

Poraďte mi, prosím, jak nastavit potvrzení o přečtení v e-mailové poště na centrum.cz. Tato možnost z nastavení zpráv zmizela a nevím, jak ji obnovit!Děkuji za odpověď.Jarda

Odpovědi na otázku

Sice nevím, kde to tam bylo, ale je celkem zbytečné to řešit, protože to každý příjemce musí sám povolit. A většina jich to má stejně zakázané. Mnoho služeb to se na to ani neptá. Takže to je úplně jedno.

Jde to velice jednoduše. Na prohlížení webových stránek existují webové prohlížeče. Na práci s e-mailem existují emailové klienty. Každý normální e-mailový klient tuto možnost má. Takže když potřebujete dospělé funkce, používejte dospělý přístup k e-mailu. Mail přes web je pro děcka. (jé to zase bude potrefených hus -:D )https://www.idnes.cz/technet/software/e-mailov...

Trapné děcko jsi akorát ty tímto komentářem - záporné like mi dávají za pravdu