» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nastavení obrazovky 2 + 3

Dobrý den, prosím o pomoc při nastavení dalších obrazovek u Windows. V jednom okně běží video a ve druhém Power Point, jakmile najedu myší na ikonu ve spodní liště a následně na náhled programu, tak se mi většinou v obou oknech objeví hlavní obrazovka Windows, video i Power Point zmizí. Při odkliknutí se opět vše vrátí. Mám nastavené rozšíření plochy na obrazovky. Půjde nastavit, aby v dalších oknech vše běželo bez přerušení? Děkuji za rady. M.

Odpovědi na otázku

Poradit v (technickej) IT- poradni sa samozrejme da. Chce to ale dodrzat zasady:1. Dotaz musi byt napisany tak, aby sa radit dalo2. Autor musi byt natolko znaly, aby radu dokazal pochopit------------------------"obrazovky 2 + 3" taze dva, alebo triAky mas harver (PC a grafika, zdielana grafika, notetebook aky?)Aky OS a ake ovladace?

Mám z PC výstup na dva další monitory, v PC označené jako monitor 2 a monitor 3.Windows 10, Intel UHD Graphics 630, Intel Core i5-9400 CPU, 2,90 GHz, RAM 16 GB, 64bitový operační systém.

Poznáš jednu funkciu, ktorá sa dá nastaviť - Vždy na vrchu? Tak si to nastav a okná budú vždy NAD inými aplikáciami a nebudú sa zmenšovať, prekrývať niečim iným a podobne.

To mám samozřejmě nastavené...