» Poradna » Notebooky

Nastavení nižšího rozlišení.

Dobrý den, nainstaloval jsem si hru Project Reality. A však nešla mi spustit, objevila se chybová hláška. Na oficiálním fóru hry měl tentýž problém jeden Němec, který měl dokonce stejný počítač jako já. Radili mu tam aby nastavil u noteboku rozlišení na 800x600 a že prý se to zpraví. Ale u mého počítače nejde tak nízké rozlišení nastavit. Na youtube jsem viděl video kde to nastavovali přes NVIDIA driver, kde to šlo. Já mám však grafickou kartu INTEL. Budu si muset koupit grafickou kartu NVIDIA nebo se dá nastavit rozlišení 800x600 nějak jinak? Mám: grafický adaptér: Intel(R) HD Graphic 620 Os: Windows 10 procesor: Intel(R) Core(TM) i3-7020u CPU @ 2.30GHz 64bit monitor: Obecný monitor PnP

Odpovědi na otázku

Si nastav vlastni rozliseni, ne prednastaveny:https://www.cnet.com/forums/discussions/how-to...