» Poradna » Programy

Nastavení myši - Dvojklik

Dobrý den, potřeboval bych nějakou aplikaci pomocí které bych mohl nastavit myši například na kolečko dvoj, nebo i více klik. Zkoumal jsem nastavení myši ve Windows 7 ale nic jsem nevymyslel. Nevíte někdo o nějaké šikovné aplikaci?

Odpovědi na otázku

hej mam stejny problem a nevim jak na to :D

měl jsem myš od které jsem i software a tam takové nastavení byly(byla multifunkční). ted mám obyčejnou myšku a taky neví jak to nastavit. napiště když na to příjdete

V okně Průzkumníka Windows stiskněte klávesu F10 a klikněte na Nástroje -> Možnosti složky. Na záložce Obecné v části Klepnutí a dvojité kliknuté zvolte Otevřít položku kliknutím (vybrat ukázáním) a dále zvolte jednu z variant ohledně podtrhávání, která vám lépe vyhovuje. Změny uložte kliknutím na OK.

V nastrojich nejsou moznosti slozky

Většinou mají myši svuj software koukni se na značku a na internetu ji vyhledej..zadej model myši a software a tam už si mužeš nastavit sinsitiv dvojklik aj.

Na myši musíš mít boční nebo horní, která jsou pro to určená tlačítka kde si nastavuješ kliky podle aplikace, pokud na myši tyto tlačítka nemáš víc kliků musíš klikat ručně :DProstě musíš mít myš která takovou funkci má..