» Poradna » Programy

Nastavení modemu - HELP

 Můžete mi poradit, jak máte nastaven modem?? - Nastavení portu (vyrovnávací paměť ap.)                                                                                                -Zda "Používat řízení zoku" a jak                                                                                                            "Používat řízení dat" a jakap.         Jestli se Vám bude chtít odpovídat, tak DÍK MOC

Odpovědi na otázku

Nech to nastavene tak, jak se to nastavilo pri instalaci modemu. Pokud s modemem nejsou problemy, neni důvod cokoliv na nastaveni měnit