» Poradna » Mobily

Nastavení mobilních dat O2 u Aligator s5060

Nedaří se mi nastavit mobil pro O2 internet, postupoval jsem podle konfigurační zprávy výsledek: přístupový bod: OK, prohlížeč: neúspěch... Na O2 podpoře mi řekli, že je vše nastaveno správně. Tak nevím. Podrobný manual pro tento model jsem nenašel, zkoušel jsem manuální nastavení pro podobne mobily s Android 6, jak mi doporučili na O2 podpoře :), ale bez výsledku. Děkuji!

Odpovědi na otázku

Máš zapnutá data ??? Nemáš to blokované v "samoobsluze"? Máš to správně nastavené v prohlížeči?

Děkuji za reakci. Ano, data mám zapnuta, v O2 samoobsluze mám data povolena a co se týče toho prohlížeče, tak právě nevím, jak jej nakonfigurovat. Je mi jasný, že mám někde renonc já, ale nevím kde

Nemám Android, takže nevím. Zkus nějakou jinou funkci ... třeba email nebo počasí, zda to jede.

Pokud tam jsou 2 SIM, musí se nastavit, která je pro data (tzn. musí to být ta O2).

1) pokud se připojuji přes O2 data, tak nefunguje nic. Přes Wifi vše Ok 2) preferovaná sim karta/ mobilní data O2-cz... Odkaz dole jsem pročítal už dřív, ale nic co by mi pomohlo jsem tam teda nenašel, je tam spíš základní ovládání telefonu- pokud mi teda něco neuniklo. Mně příjde hodně divný, že je přístupový bod Ok, ale nefunguje žádná internetová služba/ aplikace. Jinak fakt díky za ochotu!