» Poradna » Programy

Nastavení měřítka a rozlišení aplikace

Zdravím.Mám jednodchou otázku ohledně změny meřítka samostatné aplikace (TNC640). Jde o to, že obrazovku mám na měřítku 125%, ale při tomhle aplikace blbne a nejede tak jak má (zabugovaná). Je tady nějaká možnost, abych nemusel pořád kvůli práci v programu předělávat ze 125% na 100% a naopak? samostatné nastavení aplikace, aby jela při měřítku 100%..

Odpovědi na otázku

Také mě zajímá

ano, kup si monitor, na ktorom bude pre teba mozne pouzivat 100%

Je to sice prasečina, ale taky si můžeš na monitoru nastavit nižší rozlišení než nativní. Pár let zpět jsem u jedné stanice na 24 palcovém FHD monitoru používal rozlišení 1600x900, protože jedna nezbytně nutná technologická aplikace nepodporovala škálování DPI a při nativním na ní nebylo skoro vidět.

Zkoušel jste - Vlastnosti programu (zástupce) - kompatibilita - Změnit nastavení pro vysoké rozlišení DPI?

Marek | 5. 2. 2021 15:41 ... Z nějakého důvodu tohle po 3 týdnech znovu vyplavalo na povrch. Čekal bych, že za takovou dobu už to vyřešil, když se dál neozýval.