Nastaveni Leteckeho Simulatoru

Koupil jsem si X-Plane 11 Filght Simulator vrtulníků a k tomu https://www.aerosoft.com/en/hardware/flight-simula... Ale nevím jak to nastavit prosím je tu někdo kdo to má doma a umí to nastavit. Děkuji za vaší pomoc

Odpovědi na otázku

Tak, ako u každej hry, ovládanej pomocou iných zariadení. T.z. najskôr ovládač do systému, skontrolovať, či systém rozpoznal zariadenie, nastaviť v systéme funkciu jednotlivých tlačítok, pák, pedálov. Po spustení hry nastaviť toto zariadenie ako, vstupné na ovládanie a PRIRADIŤ k jednotlivým tlačidlám, pákam, pedálom funkcie v menu hry.Takže budeš musieť postupne priradzovať ovládanie kolektívu, cykliky, zadného rotora, plynovej prípuste v menu, potom si nastaviť ich citlivosť, mŕtvu zónu. Nastavovanie je intuitívne, každý si to nastavuje podľa svojho. A platí to nielen pre tvoje zariadenie pre simulátor vrtuľníka, ale všeobecne pre joysticky, volanty, gamepady a pod. Tu ti to nikto nenastaví!

Tu si prečítaj, čo jednotlivé pojmy znamenajú - sú to základné pojmy pilotáže vrtulníka http://www.vrtulnik.cz/teorie/pilotaz.htm