» Poradna » Notebooky

Nastavení klávesnice Fujitsu

Ahojky,dostala jsem nový notebook od Fujitsu, nicméně předtím jsem spoustu let pracovala na Lenovu, kde klávesy F1-F12 fungovaly na snižování jasu, tlumení zvuku a tak bez nutnosti držet tlačítko "Fn". Je nějaká možnost to nastavit, aby to tady automaticky tak taky bylo?Moc díky :)

Odpovědi na otázku

Návod k notebooku existuje?

Edit:Zkoušela jsem nastavit v BIOS, nicméně je zaheslovaný, takže pokud by měl někdo nějakou radu/program který by to uměl udělat, bylo by to super, díky.

Heslo do BIOSu. Jestli to je služební ntb, tak doporučuji navštívit firemního ajťáka se zdvořilou žádostí o přenastavení. Firmy obvykle nerady vidí, když se zaměstnanci vrtají v přidělené technice a někteří malicherní šéfové za takové snahy mohou rozdávat i padáky..

Bohužel, toto se nejspíš přenastavit nedá. Pokud to takto funguje na klávesnici na notebooku, je dáno výrobcem, jak jsou klávesy nastavené. Můžete zkusit pořídit nějakou externí klávesnici, na které bude možnost, kterou potřebujete. U většiny nových klávesnic je ale potřeba držet tlačítko Fn.