» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nastavení Jazyka v PC

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s nastavení jazykem v mém PC. Vyzkoušel jsem snad už úplně všechno ale stejně je můj počítač po továrním nastavení ve španělštině. Momentálně v něm jsou nově nainstalované Windows 10 ale ani ty nedokázaly španělštinu odstranit, prosím o pomoc.

Odpovědi na otázku

Teď tam máš tovární nastavení ve španělštině....???Stáhni si W10 v češtině a nainstaluj ji jako čistou instalaci ..

mám celý počítač v češtině a včera jsem nainstaloval windows 10. Přesto je to ve španělštině

control.exe /name Microsoft.Language