Nastaveni integrovane grafiky

Zdravim, Poprve mam integrovanou grafiku v PC a nevim jak ji nastavit. Funguje dobre, ale vim ze by mohla fungovat lepe. Kuprikladu, je k ni prirazeno jen 128mb ram, ale nevim jak priradit vice, apod. Muzete mi prosim trosku osvetlit jak to s integrovanyma grafikama je , jak nastavit atd, nebo aspon nekde odkazat, kde bych si to mohl nastudovat? Na PC moc nehraju, ale napr. obcas s kamarady hrajem CS:GO a tam pri 720p cca stredni detaily mam obcasne propady FPS, a pritom vim, ze by ta grafika to mela utahnout bez problemu.Jedna se o i3 - 6100 se zakl. deskou MSI B150A GAMING PRO a 8gb ramDiky za vsechny rady

Odpovědi na otázku

"kde bych si to mohl nastudovat?"Zacni na Wikipedii a zistis, ze "128mb ram" (milibit) je nezmysel, pretoze bit je nedelitelna jednotka.Takisto "8gb ram" RAM pamet sa nekupuje na gramy (ani na gram/bity).P.S. CPU i3 - 6100 s intecgovanou grafikou, neni zrovna na hry.

Moc se ti omlouvam, ze jsem spatne napsal jednotky, ale verim ze kazdy prumerne inteligentni clovek dokaze pochopit co jsem tim myslel. A ano toto PC neni urcene na hry, avšak něco malo jako je vyse zminene CS:GO by melo zvladnout bez problemu.

Velikost přidělené RAM pro integrovaný grafický adaptér se nastavuje v BIOSu.

Diky mrknu na to