» Poradna » Notebooky

Nastavení hlasitosti přes klávesnici - přehrávání z prohlížeče

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 100.0.4896.127

Pěkný den,mám tabletPC a nefunguje mi změna hlasitosti přes HW tlačítka (na boku displeje a na klávesnici), pokud přehrávám cokoli přes prohlížeč (Opera). Jde o to, že tlačítka reagují a mění nastavení hlasitosti na výstupním zařízení (typicky BT reproduktor). Jenže aby došlo ke změně hlasitosti je třeba měnit nastavení úrovně hlasitosti přiřazené k Opeře. Což musím dělat myší přes nastavení hlasitosti, nebo přes nastavení hlasitosti ve webovém přehrávači. Což není moc pohodlné.Jde nastavit a) buď přiřazení zvukového zařízení, které se ovládá přes HW tlačítka, nebo b) nějak spřáhnout všechna zvuková zařízení a ovládat je přes "master". Tzn. že se bude ztlumovat zesilovat vše stejně?Řešení je mi v zásadě jedno, ale rád bych neřešil odkud co hraje, a prostě ovladačem měnil hlasitost (jako u jiných svých zařízení PC, ntb, tablet...).Díky moc!

Mohlo by vás také zajímat


Související témata: BT reproduktorSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA

Aktuální číslo časopisu Computer

Vyrobte si elektřinu sami

Megatest 16 procesorů

Test kamer do auta