» Poradna » Ostatní

Nastavení herního počítače

Dobrý den, mám takový laický dotaz. Asi v roce 2017 jsem si koupil počítač Lenovo Legion Y520T-25IKL, je to herní počítač, a používám ho už tedy poměrně dlouho ale pořád mi připadá jako by ten počítač nebyl herně nastaven. Mám v něm nainstalovaný program jako je AMD Radeon Software, ale sekají se mi i hry u kterých jsem si myslel že to ten počítač zvládne. Jde mi o to jestli by ten počítač třeba mohl fungovat lépe, protože když se například podívám do toho AMD Radeon Software tak tam je spoustu herních nastavení, ale já vůbec nemám ponětí jestli když tam něco změním tak jestli mi to třeba pomůže od toho aby se mi hry nesekali. Nejsem přímo náročný hráč, i když například teď zrovna hraji graficky náročnější hru Green Hell, a tam se mi ta hra seká i při nejnižším nastavení Grafiky hry, ale hratelné to je, jen to sekání při nejnižším nastavení mi nejde do hlavy.Zná někdo nějaký tip co by mi mohlo pomoct?(pokud je to pro vás hloupý dotaz tak sorry)

Odpovědi na otázku

Dále bych ještě mohl dodat že zrovna měsíc zpátky jsem obnovil počítač, takže jestli třeba nechybí nějaký ovladače? Instalaci ovladačů jsem nějak nikdy neřešil vždy jsem si říkal že to ten počítač asi nainstaluje sám... Ale nevím sem Laik

akym sposobom si predstavujes, aby tu v poradni niekto vyhodnotil, ze v tvojom pc chybaju ovladace? Ty vies na dialku zistit akej farby mam teraz trenirky? Takze.. ak mas vsetko uplne v poriadku tip top ako ma byt, aj tak je ta 1050ti v roku 2020 na hry slaba. Bol to lowend 2016-2017, a odvtedy sa na tom nic nezmenilo.

Prodávalo se to s různými grafickými kartami, NVIDIA® GeForce® GTX-1060 NVIDIA® GeForce® GTX - 1050Ti AMD Radeon™ RX560Zřejmě tam bohužel máš tu RX 560,(soudím podle toho AMD Radeon software)to si ověř třeba z faktury nebo pomocí nějakého softwaru.Tady si stáhni ovladače:https://pcsupport.lenovo.com/cz/cs/products/desktops-a... Nejdřív stáhni a nainstaluj tu čipovou sadu a restartuj pc.Potom stáhni a nainstaluj ten "displej a video grafiky" - AMD graphic Driver,restart.