» Poradna » Programy

Nastavení grafiky a monitoru v XP

V XP je u výběru nastavení frekvence monitoru jen výchozí obnovovací frekvence a když nastavím vyší rozlišení než 800x600 nebo více než 16 barev na monitoru se objeví jen podtržítko vlevo nahoře. Pod linuxem vše funguje normálně. Mám gforce3 Ti 200 na 19´ monitoru Philips 109S. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

na instaluj nove ovladace a vse pujde bez problemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty ovladace museji bit jen pod winxp jine ne!!!!!www.nvidia.com tam josu

Nainstaloval jsem nejnovější ovladače, ale nepomohlo to. V nouzovém režimu to však funguje normálně.

ZdravimA mas nastaveny monitor? Nemas tam nahodou nejakou kravine jako treba monitor k okamzitemu pouziti? Nastav si presne svuj typ a bude to.Zdenek

stahni si tenhle ovladac a mas vymalovano.