» Poradna » Mobily

Nastavení funkce tlačítka na sluchátkách

Čau, nevíte někdo, kde se nastavuje funkce tlačítka na sluchátkách? Telefon Sony Xperia Z, sluchátka Sony MDR-XB50APB. Dřív to fungovalo tak, že prvním stiknustím se hudba spustila, druhým vypnula, dvojitým se posunulo na další skladbu. Nějak se mi povedlo to zresetovat a telefon na stiknustí tlačítka nereaguje. Mám takový tušení, že tam někde je schovaný nastaení toho, co daný tlačítko má nebo nemá dělat ale nemůžu to najít.

Odpovědi na otázku

Co na to říká návod?

Nebo podpora výrobce

Obyčejně s sebou návody po kapsách nenosím. Krom toho bych se divil, kdybych k tomu telefonu ještě nějakej měl. Mám ho už hezkých pár let. Na webu jsem to nenašel...

Neni duvod je nosit, protoze obycejne si kazdy rozumny clovek ten navod v pripade potreby stahne z webu vyrobce. Uz jste tak ucinil ... nebo nespadate do tehle mnoziny? ;o)

Píšu, že jsem to tam nenašel. Můžete zkusit štěstí Vy a předvést o kolik jste lepší než já.

Ak nainštalujete aplikáciu Smart Key* z obchodu Google PlayTM, nastavenia skladby a hlasitosti v telefóne smartphone bude možné vykonávať pomocou viacúčelového tlačidla.*Smart Key je aplikácia pre zariadenia XperiaTM so systémom AndroidTM OS 4.0 a novším. Aplikácia nemusí byť dostupná v niektorých krajinách alebo regiónoch a nemožno ju používať s nepodporovanými modelmi telefónov smartphone.

Ne že nenašel, ale NEHLEDAL!

A nenastavuje se to přímo v aplikaci v telefonu?

co se po stisknutí stane většinou neurčují sluchátka, ale telefon - OS/app pro přehrávání