» Poradna » Ostatní

Nastavení dvou monitorů. Shazování aplikace do lišty, při práci na druhém LCD

Prosím o radu. Když na jednom monitoru mám spuštěný program nebo hru a chtěl bych pracovat na druhém monitoru, tak mi vždy spuštěný program spadne do lišty. Nevíte co s tím? Jde to nějak nastavit, že po přechodu na druhý monitor zůstala aplikace spuštěná? Díval jsem se do nastavení monitorů a tam jsem nic neobjevil. Stáhnul jsem program por správu více monitorů a také jsem tam nic podobného nenašel.Díky za odpovědi a rady....

Odpovědi na otázku

U her s tim nic neudelate* a u nekterych jinych aplikaci taky ne. Vsimnete si, ze treba prohlizec to nedela. Souvisi to s tim, jakym zpusobem se vykresluje grafika te ktere aplikace.*Pokud neni podpora vice monitoru primo ve hre.

Drobná informace: To "shazování aplikace do lišty" je minimalizace okna (aplikace).

díky za odpověď..a nejde obejít minimalizace okna nějakým programem na správu monitoru? nebo nějakým jiným způsobem?

Co to je za pitomost?! V sedmách dáš normálně rightclick na ploše a Rozlišení obrazovky, v položce Více monitorů vybereš Rozšířit tato zobrazení a bude ti to normálně fungovat (pokud máš "normální" grafiku). Já třeba na hlavním monitoru pařim ve fullscreenu WoWko a na vedlejším monitoru mám puštěnej film nebo a pohoda Teď jsem přímo vyzkoušel tu tvojí variantu, že jsem si na hlavním otevřel jednu aplikaci, na vedlejším browser, pracuju na vedlejším, na hlavním vše zůstává nehybné jak skála Nic mi nikam na lištu nepadá...

Vím že to jsou už 2 roky, ale když dám to Rozšířit tato zobrazení tak stejně když zapnu CS:GO tak mi to schodí všechny aplikace na lištu a když se přepnu do vedlejšího monitoru tak mi spadne csko na plochu. ?

Tak si pusti napr. CS:GO a klikni na druhu obrazovku

Vidím, že je to kopa odborníkov... riešenie je jednoduché.. nastav si v hre Display Mode z Fullscreen na Winowed Fullscreen a hra ti nebude padať keď klikneš na druhý monitor.. easy nemáš začo