Nastavení displeje NVIDIA nejsou dostupná.

Ahoj, Mám takový problém. Nechal jsem si v nejmenovaném obchodě sestavit počítač. Mám grafiku 1050 ti od Asusu a když chci hrát hry, tak mám možnost jen Intel HD Graphics... Pro kartu jsem stáhl nejnovější ovladače přímo z webu Nvidie a když dám na ploše ovládací panel Nvidia, tak mi to napíše toto: ,, Nastavení displeje NVIDIA nejsou dostupná. Nyní nepoužívate žádný displej připojený k jednotce NVIDIA GPU."Za každou pomoc budu opravdu moc vděčný.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Dodatek:Karta se v počítači tváří ,,vyplá". Já nevím, ale kabel HDMI od monitoru mám zapojený do MB, nikoli do grafiky samotné, jelikož ta na HDMI nemá port. Může to být tím?

A to akú máš GTX 1050Ti od asusu co som pozeral na internete tak všetky mali HDMI

Eh… Nemůže. Je to tím. Tak to připoj do HDMI té grafické karty, protože 1050 bez HDMI bych opravdu chtěla vidět :)

Co Ti není jasného na větě"Nyní nepoužívate žádný displej připojený k jednotce NVIDIA GPU."Co s tím?Připoj monitor s portem DVI|DP do VGA.Zobrazovadlo s portem HDMI věnuj k TV/videu/herní konzoli.

já teda nevím, tvrdíte propojte kabel s hdmi já tu vidim pouze 1 port a to mám propojené s monitorem a nevím jak propojit grafiku s kabelem, omlouvám se pc stanici mam asi po 10 letech a jsem také bezradný. stejný problém co daniel díky

Dobrý den,mohl bych se zeptat jak jstže tento problém vyřešil?

Stejný problém, nevím jak to vyřešit.

MAM STEJNY PROBLEM

stejny problem - a mam notebook, takze pripojenim monitoru to nebude

jak jsi to spravil? chci velmi pomoc. Ja byl bych vděčný za to kdyby si mi poradil

Vyřešil jsem to tim že jsem hdmi kabel v počítači připojil do do portu s grafickou kartou