Nastavení dálkového ovladače Asrock TSGV-IR01 ve Windows

Ahoj, mám PC s Windows 8.1 a při reinstalaci systému mi přestal chodit dálkový ovladač ( http://1url.cz/mprL ). Jedná se o standartní DO, který dodává s PC mnoho výrobců, žádný "exot". Funguje pouze vypínání/zapínán PC, ale zbytek tlačítek DO je mrtvý. Existuje nějaká možnost, kde tato tlačítka nakonfigurovat? Oficiální podpora žádná, MS taky nikd enic nepíše, tak jsem zkoušel Ghost Event, ale po stisku se mi neukazují události, ke kterým bych přidal akci. Děkuju za radu. Martin.

Odpovědi na otázku

Děkuji z snahu, na této stránce sem už byl. Windows si sám našel drivery, pak jsem nějaké i dával ručně a nic nepomohlo. Jak jste to myslel s kódy kláves? Dá se někde namapovat kód - akce?

To je právě ono, pro nastavení kódů kláves ve Windows je buď potřeba ovladač kde jsou ty kódy definovány nebi speciální program který tlačítkům na DO přiřadí kódy z klávesnice