» Poradna » Ostatní

Nastavení BIOS

Ahoj,můžete prosím poradit, Jak nastavím 1) aby se nevypínalo podsvícení klávesnice. Vždy když přestanu na chvíli pracovat podsvícení klávesnice se vypne. 2) Klávesa F5 normálně slouží ke spuštění presentace power point . Zde ale při stisknutí F5 se zobrazí ovládání hlasitosti. Jak a kde se prosím upravuje nastavení klávesy F5. Diky R

Odpovědi na otázku

V BIOSu.

Můžete mi prosím poradit přesný postup ? Díky

Jenom si nejsem jisty, zda pujde nechat stale zaple to podsviceni..?