» Poradna » Počítačové sítě

Nasledujici plugin selhal:shockwave flash

dobry den, koupila sem si v USA notebook HP pavilion a ted me zlobi pripojeni. na netu sem pres modem UPC a notebooky dal wifi tp link. jiny nez tento pocitas nema problem, ale tenhle se pravidelne, xkrat za den hrouti. asi 70 proc pripadu kdyz sem na youtube tak se zasekne v prubehu nacitani. jsem but na chromu nebo na exploreru, delaji to oba. musi se pak restartovat aby zase zacal pracovat. napise se nazev nasledujici plugin selhal:shockwave flash, chcete ukoncit ano ne. kdyz dam ano, tak se vypne a pak je nutny restart aby dal dobre fungovalo cokoli jineho at na netu nebo filmy atd kdyz dam ne tak se dalsi hodiny nic nedeje.jinak misto kazdeho videa a reklam je na obrazovce cerna plocha, bili puzzlik ktery se mraci. nevim co mam delat, uz se mi podarilo zbavit se vsech norton security a mam avast a stazeny adobe flash player 10. tak nevim co ted. kdyby vas napadlo neco co by mohlo byt v neporadku dejte prosim vedet, dekuju.

Odpovědi na otázku

shockwave player... stiahnut, nainstalovat...

mam stazeny shockwave flash praveze.... dela mi to porad. nejde youtube ani zasne jine video, padaji mi stranky...

Nic ve zlém, Marie. Z které jsi vyšla třídy?

To nakonec jedno, poradím ti. Nainstaluj si portable verzi Firefoxu a k tomu příslušný plugin pro přehráván flash videa. Všechno bude v jediné složce třeba na ploše, to je jedno kam tu složku umístíš. Funguje i z flash paměti.
Pokud ti to ani potom nepůjde, tak hledej chybu ve svém připojení na net.

Firefox_Portable_3.6_Multilingual_Online.paf.exe
http://download634.mediafire.com/jj9mxpqfmh1g/jyzztzxwqgm/... ...

plugins_portable_flash_10.1.51.45_gears_0.5.33.0.paf.exe
http://download710.mediafire.com/yynm2yjglvdg/ynjjmwmxtjv/... ...

Já třeba dělám vysokou a taky mi to dělá, nepodceňuj problém, který nemusíš řešit a běž si léčit svoje inteligentní ego hraním s kačerem.

jo, mně se stává to samé a to nejsem zcela blbá, ale nedostanu se třeba ani na mail, aniž by mi ten plugin nezpůsobil zamrznutí mého prohlížeče....vyzkoušela jsem GCH, Operu, explorer...vše, tak zkusím tu mozzilu ještě....no a jinak mam připojení přes UPC, tak že by ještě byla souvislost zde....? :)
Ale ego bych taky doporučila k léčbě :D...

Mám to samé :_(

ty odkzai nefungujou

mám stejný problém, když chci nahrát někam víc fotek najednou, vytuhne prohlížeč, jakýkoliv -
"nasledujici plugin selhal shockwave flash", ale videa se přehrávají normálně.

Abys nemusela restartovat celý počítač, mně pomůže ctrl+alt+delete a ukončit úlohu - onen vytuhlý prohlížeč.
Po novém spuštění se chová normálně. Což ovšem neřeší problém, aby ten plugin nepadal.
A to mám český počítač s xp.

jj, stejný problém, mám nainstalovaný nejnovější shockwave flash a nejde mi nahravat fotky přes žádný ze 3 prohlížečů.
poraďte někdo, co s tím. . ..

stalo se mi upe to samé :(

mam stejny problem,proto hledam odpoved.nejak se nmi nechce ukazat :(

Nejprve doporučuji následující postup:
- jít do nastavení Google Chrome (ikonka šroubováku vpravo nahoře)
- zvolit "O Google Chrome"
- a počkat, až se sám aktualizuje na nejnovější verzi

Po dokončení aktualizace restartovat počítač.

Není to definitivní řešení, chyba je v současné verzi Chromu. Za chvilku to začne dělat zas, ale restart vždy pomůže (i když je velmi otravný).

Problem neni v soucasne verzi Chrome , me to dela uz rok

Mě to samé dělá na prohlížeči firefox zhruba od května,Plugin mám instal pouze jednou,aktualizace nebo reinstal nepomohlo :(

http://www.albinoblacksheep.com/download/shockwaveJá stáhnul nový a už ni to funguje.

mě pro CHROME na dvou noteboocích pomohlo toto: http://www.webdesign-malek.cz/n30-shockwave-v-google-ch... odkaz na původní článek v EN: http://www.howtogeek.com/103292/how-to-fix-shockwa...

Mě pro odstranění téměř soustavné hlášky v Google Chrome: selhal plugin shockwave flashSKUTEČNĚ POMOHLO TOTO:http://www.webdesign-malek.cz/n30-shockwave-v-google-ch... Takže doporučuji.Miroslav

Díky moc! Po hodině a půl konečně funguje jak má. Sám bych to řešil půl dne.

muzes pradit jak na to dik

nejde mi pluginn shockwave fiash prad mi to pise nenalezeno co stim