» Poradna » Programy

Násilná odinstalace programu ve Windows 7

Ahoj všichniMám v počítači program co mi dělá neplechu. Zmíněný program má vlastní samozřejmě nefunkční uninstaller. Neví někdo jak program násilně odstranit? Nejlépe čistě sedmičkovou cestou.Díky za radu.

Odpovědi na otázku

A co je to za program? Pokud nějakej čínskej šmejd, tak ten jen tak neodstraníš. Samozřejmě je zde možnost zkusit Revo Uninstaller Portable http://portableapps.com/apps/utilities/revo_unins... , který vymaže kromě programu i všechny záznamy v registrech systému.

Snad pomůže, díky .

V ovládacích panelech najdi "Přidat nebo Odebrat programy" a tam ho pravým tlačítkem odinstaluj... Pokud ani to nepomůže najdi ho v "Programy files" a smaž z toho programu, co půjde :D takhle jsem to vždy vyřešil já... :D

Opravdu řešení hodné génia....No nechtěl bych ten tvůj systém (pardon - svinčík) vidět......

Tak pokud už půjde touhle cestou, je potřeba prohledat i registry, jinak s emu může stát e při restartu systém bude hlásit že nemůže najít to či ono.Obzvláště pokud je to nějaký toolbar či podobné" kurvítko"

Čistě sedmičková cesta = použít bod obnovy z doby před instalací onoho (přísně tajného) programu. Nebo obnovu ze zálohy OS která ho neobsahuje.

Ke spoustě programů existují "tvrdé" odinstalátory, napsané přímo autory toho programu. Třeba je tomu tak i toho Tvýho tajnýho programu

Ale, žádné "tvrdé", pouze někteří autoři monitorují instalační proces tak, aby ho bylo možné použít k odinstalaci.Co se samozřejmě dá naprosto perfektně a mnohdy ještě lépe, než to dělají oni, např. pomocí "jv16", která je na to vhodná (velmi vhodná) mimo celé řady jiných docela poctivě vyřešených postupů. Jde pouze o to zjistit, kde se ta která "instalace podepsala".Ovšem jakmile se tady objeví "sekerníci", kteří to rubají přímo v PF a podobných složkách, tak ty bych kopal do zubů, protože to jsou ne prasata, ale blbečkové.A poslední připomínka. S neúprosnou pravidelností se tady objevují další "experti", kteří tvrdí, že se vše dá - pochopitelně přes Registry - odinstalovat totálně.Nedá.

Použít program Geek ( nemusí se instalovat ).Na nechtěný program klik pravým a vybrat - Násilné odstranění.Odinstalátor by měl program odinstalovat. Poté se objeví okno na odstranění záznamu z registrů a je hotovo.U mě funguje od Visty po W 10.