NAS Synology DS413 vs DS413j

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat, zda mám innestovat 4 tisíce Kč do dražšího modelu NASu, když ho chci:- na domácí využití v bytě 80m2 pro 3lidi, 3 notebooky (přístup přes wifi všichni) + 2 TV (přístup přes kabel)- nahrávat pořady z TV (Samsung nová řada 7)- jako úložiště dat (pracovní dokumenty v office, fotky, filmy). Pokud to jde tak i hry.- přistupovat vzdáleně z jiných míst- bude uložen v chladné šatně, kde mi nebude vadit případný hlukNechci na něm provozovat webové stránky.Nemám ani tiskárnu ani sken.DěkujiSpad

Odpovědi na otázku

Rozdíl mezi "normální" a "jéčkovou" řadou je jen v rychlosti. J-čko ti určitě, vyhoví, je to jen otázka peněz.http://www.synology.com/products/performance.php