NAS Synology a indexace

Jde nějak nastavit indexace jen změn? Pokud nahraju na NAS nějaký soubor, tak ho přes DLNA v LG TV nevidím do té doby než udělám v NAS manuální přeindexaci ( ta ale trvá třeba 10 minut). Bez indexace se tam soubory objeví někdy za hodinu a někdy až druhý den.. Nebo je nějaký fígl jak vidět nově nahrané soubory přes DLNA bez nutnosti přeindexace?

Odpovědi na otázku

Niekde bude asi chyba. Moja skúsenosť so Synology je taká, že po vykonaní kompletnej indexácie disku (resp zložky so súbormi) beží indexácia naďalej na pozadí. A po pridaní nového súboru sa po chvíli objaví v zozname súborov cez DLNA. Tiež to mám na staršej LG Smart TV... Synology je tiež staršie. Možno to chce aktualizovať balíčky, možno aktualizovať DSM. A možno je nejaký bug práve v najnovšom balíčku, tak treba skúsiť aj staršie verzie... To čo popisuješ rozhodne není štandardné správanie.

tak to bylo opravdu FW NASu.. Přehrál jsem tam ručně poslední ( jelikož automaticky ho ještě nenabízelo) a teď už to chodí. Soubory se tam objeví během 10s.Verze s chybou je 6.2.2-24922-6.. Teď aktuální funkční 6.2.3-25426