Naroky na zdroj x1950 gt

Jaky ma tato karta odber? Da se srovnat s kartou hd4850? Popripade o kolik watu zere mene?

Odpovědi na otázku

No já mám X1900 XT a žere v plné zátěži tuším 125 W. Ta tvoje je míň výkonná, tak bych to bral orientačně do 110 W. Ke kartám této generace se doporučuje min, 400 W kvalitní zdroj, ale jistě to pojede i s 350 W fortronem. Já mám 700 W Fortron Epsilon.

No ja mam 500W Seasonic, takze v tom by problem nebyl. Jenomze kartu kterou sem mnel hd2900XT ktere mi prestala fungovat bud proto ze je znicena a nebo proto ze se neco po*ralo se zdrojem. Ale kdyz jsem tam dal kamosovu x1950gt tak pc fungovalo. A tak prave potrebuju zjistit jesli kdyz tam dam 4850 jestli bude mit stejny odber jako ta x1950gt ktera mi tam jela v pohode, protoze v pripade ze grafika kterou sem mel(hd2900xt) pokazena neni tak by to bylo ve zdroji a kdyby mnela 4850 vetsi naroky nez 1950gt tak by nefungovala a ja bych vyhodil penize nekam.

A jeste mam jeden dotaz: jestli je nejaky rozdil v chlazeni techto karet - myslim jestli jsou nejake vykyvy teplot, nebo je jedno ktery chladic zvolim??: www.nakupnasplatky.cz ...
www.netfox.cz ...