» Poradna » Ostatní

Národní park Los Glaciares, proč ho Google ukazuje?

Občas nerozumím, proč Google na titulní straně ukazuje některé obrázky (doodles). Třeba zrovna teď národní park Los Glaciares. Zdá se mi, že nemá žádné výročí, není v tento den ani nijak zajímavý.Neví se, podle jakých hledisek Google svoje doodles vybírá?

Odpovědi na otázku

"Ty Karle, máme tam něco na dnešek?"- "Ty vole, Tondo, zapomněli jsme něco vymyslet. Kolik máme času do půlnoci?""Asi 3 minuty"- "Tak to nic nestihneme, co mají v USA?""Nějakej národní park"- "Jo, příroda, to se bude lidem líbit, tak přelož název a jdeme domů"

Když necháte kurzor myši chvíli nad obrázkem, dozvíte se, že národní park Loc Glaciares slaví 80. výročí založení...A tady je to dokonce bez toho triku s kurzorem: https://www.google.com/doodlesZkusil jste na ten Doodle alespoň kliknout?

No, že tomu nerozumíte vy, je vcelku fuk. Hlavně, když tomu rozumí v Google.

Dej si pauzu, dej si KitKat. Anebo si kup medvídka mývala.