» Poradna » Programy

Napster uz ne, co jineho? Gnutelu?

Dobry den,chtel bych se zeptat co pouzivate misto Napsteru  na sdileni (tedy hlavne stahovani) MP3 souboru.Dekuji za vsechny odpovediMartin.

Odpovědi na otázku

www.audiogalaxy.com

Nejlepsi je direct connection hry.filmy,porna,programy zkus toi a uvidis !!!

mozem potvrdit, ze Direct Connect, je nalepsie co som skusil..co sa tyka "nahrad" napstera, kedysi bol naj WinMXv ziadnom pripade nedoporucujem audiogalaxy - je to SPYWARE

dej sem hyperlink!

iMesha, Gnutela, WinMX atd. proste at zije warez www.navnetwork.net a uzijte si to

Chod cas od casu na www.download.com a tam si dej volbu Top 50 downloads. Tam vzdy zjistis co se nejvic stahuje ve svete (tady sme drni co prevazne neumej anglicky a vsechno mame z druhe ruky) a mezi temi 50 je i cca 5-7 typu Napsteru. Ja si vzdycky instaluju vse, a vyzkousim si to sam. Nerad davam na nazory ostatnich. Napr. nevim co je spatneho na audiogalaxy. Pravda, zpusob na jakem je zalozena se zda byt krkolomnym, ale nam jde o vysledek, ze :)