Napster, Morpheus ...

Jake jsou alternativy peer-to-peer aplikaci typu NAPSTER nebo lepe MORPHEUS?Neco, pres co se da najit a stahnout cokoliv ...

Odpovědi na otázku

iMesh, WinMx, BearShare, Audiogalaxy(len mp3), Aimster, DC, Audiognome....

Me se osvedcuje Kazaa. Sice nenovejsi klient uz obsahuje reklamni bannery a patrne i nejakej spyware, ale da se to snyst.

Direct Connect rulez.http://www.neo-mouds.coma pak sup na ceskej kanal

Keď už tak www.neo-modus.com Ale inak súhlasím. DC je fajn.

Mám drobnej doaz.Po zalogování na jakejkoliv českej kanál(vlastně nejenom českej)mě to odpojí a píše že musím sdílet minimálně 200MB.Mám asi tak 6GB MP3 přímo na G: ve sdílení to G: mam nastavený,Když nastavím sdílení nějakého adresáře tak to píše anglicky nějaký nesmysly že to nejde.....Co s tím??????????????

Prosimtě, jak se mam v Direct connect přiojit na nějakej kanál. Mě to nějak nejde

morpheus je snad furt dobrej ne? mimochodem kazaaa je morpheus...

.......a funguje jen do pisnicek s max 128 bps

HKEY_CURRENT_USER\Software\Kazaa\LimitBitrate = 0 Kdo hleda, najde.

Boha jeho, nestras, ja jsem se Morpheovi vyhejbal jak cert krizi, protoze prej do tri mesicu umyslne rozesere celej system...

Nevím proč, ale v sobotu jsem bez problémů stahoval přes iMesh, ale Morpheus byl jaksi...v háji - 9 lidí připojeno a nikdo nic nesdílí. Že by ho potkal stejnej osud jako Napster?

cokoliv? Jdi do voleb a nech se zvolit.