» Poradna » Programy

Nápověda ve WinME

Z neznámých příčin mi po nějaké době vždy zmizí Nápověda. Nevíte někdo co s tím? Při spuštění naskočí jen rámeček a v něm ta "stránka" že server nejde najít. Domnívám se ž k tomuto jevu dojde když nainstaluji IE 6.0. Ovšem nechce se mi kvůli ověření této teorie přeinstalovávat... Máte někdo podobné zkušenosti, nebo znáte řešení tohoto rébusu od Billa???Díky za radu & pomoc Robik

Odpovědi na otázku

Poznam - Windows 2000 alebo Windows XP. WinME je najnestabilnejsi system - stabilitou je na tom horsie ako Win98. Nechcem malovat certa na stenu ale som presvedceny ze WinME spadnu KAZDEMU uzivatelovi ktory si ich niekedy nainstaloval - a to priblizne do 3 mesiacov... (+- 2 mesiace).K prispevku - to s tou napovedou moze byt tym IE 6.0. Ale v tom Ti uz velmi neporadim. Davno som vymazal zo svojho PC ten shit WinME.

Já mám s WinME jen ty nejlepší zkušenosti ( a že jsem to teda testoval ), IE 6 se všema záplatama běžía nápověda taky O.K. ( alespoň před minutou - schválně jsem to zkusil ). Možná je to záležitost jen tvého compu.Od doby přechodu z Win98 SE na ME se mi za 2 roky objevila ta pitomá hláška : Kernell 32 ... objevila jen 1x,a to jen mojí chybou.              Čus      Larry

Ahoj,není to záležitost jen Tvého kompu, taky jsem se s tím setkával než jsem přešel na XP. Nevím to jistě, ale pravděpodobně k tomu došlo, když jsem projel registry programem "RegClean" a nechal smazat všechny "nepotřebné" položky. Luděk

Díky za rady i za "rady" všem třem nahořeNázorů na jednotlivé OS  Windows je tu požehnaně, tak se nebudu moc rozepisovat, já jsem s Win ME spokojený mám je asi 1 a 1/2 roku, pochopitelně mi párkrát ukázaly "modrou", ale rychleji mi naběhnou (než 98SE i XP) a dělá se mi v nich pohodlněji (čti rychleji). Prostě mi vyhovují a jestliže občas "zatuhnou" tak je to téměř jistě moje vina. Můj počítač rozhodně moc dobře ví co je to multitasking. Naučil jsem se s tím žít (průběžne zálohovat práci...), XP mi nepadly do oka (jsou takový moc "holčičí", a zapnout/vypnout v nich autorun na CD je pomalu na půl hodiny) i když jsem se s nima setkal jen na pár minutek, díky nechci  - a slavné 98SE těch jsem se rád zbavil. Linux mi nic neříká (to si zas vykoleduju příspěvků). Takže je to jasný WinME i bez nápovědy...Díky za pomoc, asi to opravdu bude tím čištěním registrů. Do nápovědy se samozřejmě dá dostat i jinudy tak mi nic jiného nezbyde  naštěstí tam zas tak často nelezu.Robik