» Poradna » Mobily

Napojení kabelu

Zdravím,mám takový dotaz, omylem se mi přetrhl plochý kabel uvnitř mobilu(k dotykové vrstvě). Myslíte, že je možno kabel napojit nebo musím koupit nový displej

Odpovědi na otázku

Omylem se ti přetrhl? Sám se přetrhl? Asi těžko. Lezl jsi do mobilu a kabel jsi svou neopatrností přetrhl sám. A tyhle ploché káblíky mají dost jemný rastr, to nijak nenapojíš. Jedině nový displej.

jak se dám omylem přetrhnout nco co není vůbec přístupné? :D

při výměně displeje... kabel byl přeložený na půl a zlomil se v bodu ohnutí