Napajeni pc

cau vsichni.mam problem.vcera mi odesel zdroj.mamtedy jiny starsi.ale bohuzel i slabsi.puvodne jsem mel 500w a ted mam 350w.problem je v tom ze kdyz ho pripojim do desky tak vse jede jen obraz ne.kdyz pripojim 4 pin do desky vedle procesoru kde je napajeni ke grafice tak se mi pc behem par vterin vypne.proto se chci zeptat kdyz bych zapojil jeden zdroj do desky a pak jiny zdroj k napajeni grafiky jak jsem jiz psal.bude to fungovat?spusti se mi oba zdroje?nebo jak to udelat?novy zdroj mam objednany ale bude az 10 teho.diky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Druhý ATX zdroj můžeš spustit pomocí relé (zapojení si dohledáš), ale nedělej to. Když zapojíš dohromady dva spínané zdroje které nejsou určené pro renundantní zapojení, hrozí, že ti počítač vyhoří.

Kam, že zapojujete ten kabel?Na desce zapojujete 4pin a ten je ale pro procesor, nikoli pro grafiku. Tedy pokud není grafika v procesoru. A pak desku napájí 24pin. Grafiku předpokládám máte externí a ta má vlastní přídavné napájení, pokud ne, tak si bere jen to, co je ve slotu.Zdroj přijde až 10.12.? To vám ho vyrábí na Tchajwanu a posílají letecky? Vezmu jakýkoli slušný co mají zdejší prodejci skladem a do 2 dnů musí být přeci doma, ne?

Zkus napsat presnou konfiguraci PC. Vcetne oznaceni a typu co mas za zdroj.PS: Je hodne pravdepodobne ze zdroj vzal sebou do kremikoveho nebe i desku. Co to byl za zdroj?