» Poradna » Ostatní

Napadený instagram

Zdravím,když jsem šel po delší dobe na instáč, tak jsem najednou byl odhlašenej. Mám účet přes facebook. Chci se přihlásit a najednou mi to nabizí nový účet, jako by ten můj vůbec neexistoval. Myslel jsem si, že je to jen nějaká chyba.Tak se přes fb na instagram přihlásim a najednou mám úplně nový prázdný účet, bez mého původního nicku.Zjistil jsem že můj účet existuje a nebyl napaden obsah. Nick byl změněn na harlan_1423_walker a moje celý jméno tam furt visí. A víc nic.Oficiální podpora má jen návody, ale žádný řešení nenabízí na případ krádeže účtu přes fb, ani emailovýho účtu. Nevíte co s tím? (Jak je kontaktovat)

Odpovědi na otázku

zavolej do insťáče fouňáčem

Mám úplně stejný problém. Včera mi takto napadli účet IG. Vyřešil jste to nějak nebo máte nový profil? Marně pátrám po nějakém emailu, kam bych mohla napsat..