» Poradna » Počítačové sítě

Napadena síť wifi

V McAfee mobile security se mi zobrazila tabulka --Napadená síť wifi-přenosy jsou zachytávány heckerem- ssl Split-Používání internetového bankovnictví,chatování ani přehrávání videí není bezpečné.Mám Kaspersky security a mobile security ani jeden to nehlásilBylo provedeno resetování hesla i poté mi hlásilo že je WiFi napadenáO tři hodiny později bylo vše v pořádkuUdělal jsem správně a nehrozí mi nějaké riziko?

Odpovědi na otázku

MBAM, ESET online scanner, router nastaviť na prístup len z konkrétnej IP, meniť častejšie heslo, nemať len WEP

Odinstaluj McAfee a bude klid.

Dneska mi to píše to samé

A k čemu máte McAfee, když máte Kaspersky security? Jakože dva antiviry naráz?

To neznáš, že čím víc proužků, tím víc adidas? Tedy čím více antivirů, tím větší ochrana - to má logiku!

Jó, soráč, já zapomněl ...

Nesdělil jsi verzi OS. Předpokládám masivně rozšířený Android?Tohle hlášení:"přenosy jsou zachytávány heckerem"myslíš vážně? Co s tím?1) Odinstaluj nesmyslné bezpečnostní systémy.2) Nainstaluj aktuální verzi Androidu.3) Neinstaluj nic dalšího, ani z Google Play.4) K citlivým akcím používej bezpečnější a dobře nakonfigurovaný OS, ne děravý Android.

Kupodivu je Android možná bezpečnější, než Windows. Samozřejmě iOS je bezpečnější, protože Android je open-source.