NanoUSIM

Ahoj, bude fungovat nanoUSIM přes redukci i ve starých telefonech? Díky

Odpovědi na otázku

s redukcí by teoreticky měla. Záleží na tom co máš na mysli pod pojmem starý telefon.

Bude, ta redukce není nic jiného než plastový rámeček, žádná elektronika, redukovat jí můžeš z nano, přes micro, mini až po full velikosti platební karty.

redukování je mi jasné spíš mi šlo o to jestli USIM nekomunikuje s telefonem jinak než obyčejná SIM

USIM je SIM karta určená pro telefony do sítě UMTS (3G) a nejsem si vědom, že by existovalo nějaké omezení, aby s ní nefungovaly staré telefony určené pro sítě GSM (2G).

jj přesně o to mi šlo díky