» Poradna » Programy

Nalezení všech souborů větších než 1Gb ? ?

lidi, prosím vás- jak ve windowsech nalézt všechny soubory větší než 1GB - v jakémkoliv umístění ??

Odpovědi na otázku

nevim to jiste ale kdyz das hledat v tomto pc tak se tam mozna nekde da neco rzbalit a tam to upresnit

to jsem zkoušel, nechá se tam nastavit i velikost větší než.... xxx kb.. ale bohužel to na mě rezignuje :/ nic to nenajde :/ do názvu souboru jsem zadal *

Nedávej ani hvězdičku a dej hledat jen podle velikosti. Ale takových moc není, snad pagefile.

Ak mas Total Commander, tak tam sa to da. Alt + F7, das si rozsirene hladanie a vyberiesvacsi subor ako 1 000 MB.

diky.. tak něco to našlo.. ale zrovna ne ten co jsem hledal... btw. bude to taky prohledávat složky typu document and settings ?

Zalezi, ako mas nastaveny kurzor. Ak vidis v paneli cely adresar disku, tak bude prehladavat cely adresar, proste vsetko, co vidis v paneli. Ak otvoris nejaku zlozku, tak bude prehladavat iba tu zlozku.