» Poradna » Programy

Nalezen nový hardware MTP Device.

Teď jsem zapnul svůj pracovní počítač a v pravém dolním rohu mám tuhle hlášku.
V pátek jsem tam nic neinstaloval a přes víkend byl počítač odpojen od sítě - vytažením ze zásuvky. Protože předpokládám že Velký Bratr může sledovat co v pracovní době dělám, surfování po stránkách které bych nemohl obhájit pracovním zájmem si nechávám na doma.
Nějak se té hlášky nemohu zbavit, když na ni kliknu objeví se tam znovu, když kliknu na instalaci nového HW, oznámí mi to že nemůže nový HW instalovat protože teď instaluje jiný.
Mám W XP.

Odpovědi na otázku

Neinstaloval jsi novy prenosny prehravac ci WMP?

Přehrávač MP3 občas používám pro přenos souborů ale zrovna dnes a ani v pátek jsem jej nepřipojoval.
Poslal jsem zprávu našemu síťovému mágovi tak čekám co on na to.

mam presne ten isty problem, z nicoho nic : Nalezen novy harware MTP device a ked to zrusim, stale to vyskakuje, idem to asi odobtrat zo systemu

Teď jsem zapnul svůj pracovní počítač a v pravém dolním rohu mám tuhle hlášku.V pátek jsem tam nic neinstaloval a přes víkend byl počítač odpojen od sítě - vytažením ze zásuvky. Protože předpokládám že Velký Bratr může sledovat co v pracovní době dělám, surfování po stránkách které bych nemohl obhájit pracovním zájmem si nechávám na doma.Nějak se té hlášky nemohu zbavit, když na ni kliknu objeví se tam znovu, když kliknu na instalaci nového HW, oznámí mi to že nemůže nový HW instalovat protože teď instaluje jiný.