» Poradna » Web a internet

Nákupy z Banggood

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou máte zkušenost z nakupování z Banggood např. Xiaomi airdots pro?

Odpovědi na otázku

Obchod který si napsal vůbec neznám ale mám zkušenosti s Joom http://evassmat.com/6RIn a Vova http://evassmat.com/6RIZTyhle obchody z Číny jsou nejlevnější, GearBest mi přijde zbytečně předražený.

Nevím, těžko dělat závěry z deseti položek, ale u všech, které jsem zkusil (vesměs polovodiče a Arduino) iobchod z druhého linku nabízel ceny cca 3x vyšší než Aliexpress a na první jsem se vůbec nedostal - Firefox ohlásil neplatný cetrtifikát a MBAM trojského koně...

z Číny obecně nakupuju spíš levnější věci, u kterých nehodlám řešit záruku. Z Bangood mám od Xiaomi powerbanku (super) a sluchátka Xiaomi Piston - taky fajn za ty prachy, ale já je mám hlavně na delší hovory.U dražších věcí bych asi preferoval nákup v ČR protože mám dvouletou záruku a nemusím řešit celníky... Ta tvoje sluchátka má víc shopů - např.https://www.alfa.cz/product.phpPS: jinak s Bangoodem jsem nikdy problémy neměl, nakupuju tam už léta, stejně jako na Ebay, nebo DX.com

Součástky na drony jsem tam nakoupil už za dobrých pár tisíc dolarů a zkušenost je zatím velmi dobrá. Některé zásilky může mít člověk díky DHL za 3 dny doma a ještě se mi nestalo, že by něco nepřišlo nebo tak.Nicméně pokud jde o věci z jiných oborů, třeba ta sluchátka na modrý zub nebo mobilní telefony, tak s tím u Banggoodu žádnou zkušenost nemám. Nevidím důvod něco takového objednávat z Číny, když to můžu mít z nějakého bližšího eshopu, který je ve stejném časovém pásmu a dává mi běžnou záruku.

Mám s ním jen samé dobré zkušenosti. Malý dron, který nefungoval nahradili jiným, jen chtěli vide, že nefunguje, tzn. ovládací program v mobilu a vedle ten dron, že nereaguje na povely. Teď ale asi nejvíc nakupuji na aliexpressu.

Obecně je to v pohodě, konkrétně uvedené sluchátka koupíš tady za úplně stejný peníze, takže ty bych tam nekupoval.

Nedoporučuji přišla jsem o 4100 CZK za dětský kolo placený 16.3. do dnes nemám kolo ani penize

Zaplatíte zboží do půl roku nedojde na reklamace samá omluva,a pak a vás kálí dál.