» Poradna » Ostatní

Nakupy ve velkoobchodech - rady; vyhlaska 50

zdravim, jelikoz budeme mame vetsi klientelu a tak sjem se rozhodl nakupovat primo ve velkoobchodu a dale prodavat nasim zakaznikum + zridime si eshop. Jak to je s obratem ve velkoobchodech,slevami,ktere doporucite ......2) jedna firma potrebuje provest datove rozvody v kancelarich kalsickym UTP, ktere jsou paterne natazene v el.rozvadecich nachodbe a nas ukol je v rozvadeci na chiodbe udelat rozboceni a dovest UTP rozvod do mistnosti,kde bude ukoncena zasuvkou. Jemi jasny ze budeme potrebovat zivnostak na instalaci siti ,..... ale musim mit i nekdo z nas jiste paragrafy vyhlasky 50. Budou to delat 2 technici ale pouze jeden ma 6. Potrebuji paragrafy a jake? diky

Odpovědi na otázku

Jasan ze zivnostak potrebujes na 100 pro. Staci kdyz jeden manik ma tou 6 a muze sefovat dalsim 2 manikum kteri vyhlasku nemusi vlastnit a to ani 5 jestli se ovsem nebudou hrabat v rozvadecich a tam kde je napeti  to je asi tak vse...