» Poradna » Ostatní

Nakup wish

wish jsou zlodeji,nenakupujte s nimi,nezadavejte v zadnem pripade udaje vasi platebni karty,penize budou strzeny a zbozi neprijde nebo prijde neco uplne jineho a o penize jste nenavratne prisly,protoze neni mozne se nikomu dovolat.lze se pouze dotazovat zaznamniku,ktery samozrejme neodpovida na to na co se ptate.

Odpovědi na otázku

Co to tu s prominutím plácáš za nesmysly?Na Wish jsem nakupoval mnohokrát. Pokud si před nákupem čteš recenze, pak nemáš problém s tím, že by ti přišlo něco jiného. Pokud se vyskytnul problém - jiné číslo, stačilo napsat na podporu a peníze jsem měl v rámci dnů zpět. Stačí napsat, přiložit fotku a nemusíš nic dalšího řešit.Podpora je mimochodem v češtině, odkaz na řešení problémů najdeš v seznamu svých objednávek pod každou objednávkou.

Už jsi se vyplakala?

Ono už od pohledu to vypadá tak nějak pochybně. Proč třeba všechno stojí 23 nebo 46 kč? :D

Co všechno? Najdeš tam klidně věci za tisíce.

to bude ze zaokrouhlených cen pro US trh - odpovídat to bude cca dolaru. ty jsi asi nikdy na obchodu který je primárně pro jiné trhy než pro CZ nenakupoval, že?

A to jsi vymyslel jak?

Tohle je PC poradna, nevím proč tady brečíš, že neumíš nakupovat v zahraničí...

Par dni tomu co zde jina psala ze koupila mobil asi vadny penize ji byly vraceny a mobil ponechan. U wishZajimave ze o penize prisly jen zeny. Jasne sverena bolest polovicni bolest.

Proč lilé vůbec nakupují na wishy? Na Ebay nebo AliExpressu je to ve většině případu levnějsí.

Dobrý den, zablokovali mě účet,poslal jsem znova ,jméno fotku i výpis z banky o platbách,koupil jsem tablet a té po týdnu přestal fungovat naskočí mě na tabletu modra obrazovka a čínské znaky,nejde resetovat.Pri kontaktu na Wish nejde reklamovatCo mám dělat .?