» Poradna » Ostatní

Nákup v E-schopu

Při nákupu v internetovém obchodě jsem si nechal zboží dovézt na dobírku rychlou přepravní službou , což stálo 100,- Kč na vzdálenost cca 150 km. Dopravce si učtuje dalších 100,- Kč za to že inkasuje od Vás peníze. Domníval jsem se že výhodou internetového nákupu je rychlost dodání a cena zboží, Za tyto příplatky se většina zboží nakupovat nevyplatí /Tdy né v určité cenové relaci/ Nakonec jsem si nechal poslat proformafakturu , jejíž uhrazení mně přišlo na 30,- Kč. Ne že by mně tolik zase šlo o tu 100 ale sere mně za co všechno jsou ti darmožrouti z přepravky schopni učtovat peníze namísto toho aby byly rádi že mají nějaký kšefty.

Odpovědi na otázku

E-schopu?

asi němec

O jaky obchod slo? Lepsi si je nechat poslat postou.

já si objednal  z eshopu mobil, za cenu o 600 nižší než je běžná cena v obchodě. mobil mi byl za 3 dny dovezen až pod nos přepravní službou DHL což mě nestálo ani korunu, takže já si net obchody pochvaluju.

Voni byli rádi, že se našel nějakej trouba, co si ten křáp koupil a tak ti ho prdli do pařátů a hóódně rychle utíkali pryč!

Ty se radši starej o ten tvůj Siemens M55 nebo co to máš za křáp. Mobil starší než 2 roky už má být dávno v popelnici. Nechápu lidi co mají jeden mobil třeba 4 roky

Logické - nechat si zaslat např. dobírkou zboží za 70,- Kč je zřejmě "nesmysl", poplatek za doručení + dobírka převyšují cenu zboží. Pokud se tedy jedná o zboží volně dostupné ve Vašem obchodě, v opačném případě se Vám stále vyplatí zaplatit 100,- Kč za doručení, než-li absolvovat 150 km tam a 150 km zpátky + strávený čas na cestě.

Šlo o vypalovačku za 1200,-

To u vas v obchode nemaji? To se vyplatilo dojit do nejblizsiho obchodu. Napr u mobilu se to da pochopit.

Na veškeré poplatky za tebou zvolený zúůsob dopravy tě jistě upozornili při koupi..

Já mám s e-shopy jen pozitivní zkušenosti....ono záleží co mají v tom shopu napsané v prodejním a reklamačním řádu...ale většinou jsem to platil dopravci a nechtěl po mě ještě nějakou "provizi" navíc...btw když nemám jistotu že mě zastihnou doma tak do nechávám na poště na dobírku...ale u 300kč položky je to zhovadilost...platit polovinu poštovného...