» Poradna » Programy

Nakup softwaru

Chci koupit software (WebSite Complete v5.0), existuje u nas sluzba, pomoci ktere lze tento nakup realizovat? Na strankach softwaru se plati on-line a nechci si zrizovat dolarovy ucet kvuli jednomu nakupu za 30$.DekujiSimon

Odpovědi na otázku

Koupit si to můžeš klidně sám i bez dolarového účtu. Kupuju si takhle DVD v Austrálii. Vyjde to skoto na polovinu ceny co u nás. Stačí mít u své banky platební kartu s kterou můžeš platit na netu. Nemusíš mít žádný valutový účet.

Napr. studna.cz nebo jimaz.cz

Dekuji za odpovedi, soft je uz na ceste od jimazu.Dekuji