Nákup nového monitoru

Ahoj, plánuji koupi monitoru a nevím jestli mám investovat do monitoru s g sync (když mám GPU od invidia), nebo koupit jiný. Jde mi o to jestli využiji g sync, nebo mi nějak k ničemu nebude. Mám to hlavně na hry, jako WOT a PUBG. Pak jestli koupit rovnou třeba 250Hz monitor. Líbí se mi třeba i zaoblený, ale jestli to něčemu pomůže, nevím. Moje sestava - Windows 10 Professional x64 CPU Intel Core i7-7700 GPU GeForce GTX 1080 WINDFORCE OC 8G, 8GB GDDR5X MB GIGABYTE Z170-HD3P - Intel Z170 RAM Crucial Ballistix Elite 16GB (2x8GB) DDR4 3000 SSD Samsung SSD 850 EVO 120GB SSD Transcend SSD370S 1TB SSD disk 2.5'' SATA3 (MLC) HDD Seagate Barracuda 7200.12 3.5" 1TB ST31000528AS PSU Seasonic SS-620GM2 Evo 620W Doteď jsem hrál na tv, ale jelikož mě začaly bavit FPS, tak plánuji monitor. Pro zajímavost neví někdo, jaké může být zpoždění, když jsem hrál na tv? Ping mám dobrý cca 1. TV jela na 60Hz, víc snad, ani na tv nejde. Díky všem za reakce :)

Odpovědi na otázku

Pardon, ping 13.

Vidím že máš nabúchanú zostavu, tak si kúp aj poriadny monitor.https://www.alza.cz/23-hp-elitedisplay-e230t-...

K čemu mu prosímtě bude dotykový monitor když za stejnou cenu může mít 144hz pro fps hry daleko lepší?